Peter Dahl litografi

205564

DAHL, Peter (född 1934), Affisch, Fredmans epistlar, signerad Peter Dahl, litografi, utställningen Prins Eugens Waldemarsudde 88-89, ca 62x44 cm

Smärre slitage

Fack 9

Peter Dahl litografi

Budhistorik (1 bud)

933811
2013-09-26 21:50:16

2013-09-26 kl 21:54
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.