Eric Grate tusch på papper

205529

GRATE, Eric (1896-1983): Dans i Canton, tusch på papper, signerad och daterad Eric Grate Canton 1930, 20x22,5 cm

Konst, Måleri

Fack 14

Eric Grate tusch på papper

Budhistorik (8 bud)
933411
900
932525
850
932525
700
933410
650
932525
450

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 101 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.