Sidenbroderi 17/1800-tal

205527

SIDENBRODERI, monogramsignerad AEB 1798, ca 33x24 cm, ramad

Slitage, fläckar

Mattor/Textilier

Fack 17

Sidenbroderi 17/1800-tal

Budhistorik (16 bud)
933911
933909
950
933907
900
933906
850
933905

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.