Skåp rokokostil

205526

SKÅP, 1900-talets första hälft, rokoko, fanérat i ek, höjd ca 250, ca 215xx70 cm
PROVENIENS: Graninge Stiftsgård

Nyckel saknas, ihopfogningsdetaljer saknas, lös dörr

Rum 14

Skåp rokokostil

Budhistorik (2 bud)

934302
931071
500

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.