Märkdukar 1800-tal

205525

MÄRKDUKAR, 2 st, 1800-tal, korsstygn, signerad och daterad Johanna Charlotta Ferström Stockholm 2: a augusti 1880 respektive 1851, ramade 25x34 respektive 39x30 cm

Fläck

Mattor/Textilier

Fack 14

Märkdukar 1800-tal

Budhistorik (28 bud)
932850
3 200
932894
3 200
932850
2 800
931860
2 600
931860
2 400

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.