Olof Walfrid Nilsson oljemålning

205492

NILSSON, Olof Walfrid (1868-1956): Ånnsjön, signerad och daterad Olof W Nilsson 1934, olja på duk, 59x70 cm
PROVENIENS: Inköpt på Bukowski Auktioner, auktion 492, katalog nr 165

Konst, Måleri

Rum 3

Budhistorik (6 bud)
932147
4 200
929065
950
926710
600
925820
550
925589
500

Slutpris SEK:
4 200
402 EUR, 473 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.