Gunnar Svensson oljemålning

205491

SVENSSON, Gunnar (1892-1977): Sydländskt landskap, signerad Gunnar Svensson, olja på duk, 50x61 cm

Konst, Måleri

Rum 13

Gunnar Svensson oljemålning

Budhistorik (6 bud)
933201
933182
1 900
933166
933133
932607

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.