Gunnar Svensson oljemålning

205489

SVENSSON, Gunnar (1892-1977): Trädgårdsmotiv med utsikt, signerad Gunnar Svensson, akvarell, 37x48 cm

Konst, Måleri

Rum 13

Gunnar Svensson oljemålning

Budhistorik (1 bud)

932608
2013-09-25 22:55:13
500

2013-09-26 kl 13:32
Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.