Karmstol möjligen Ferdinand Boberg

205464

KARMSTOL, möjligen Ferdinand Boberg, fanérad i björk, skuren dekor, BORD, fanérat i björk, dekor av intarsia, höjd 60, 100x80 cm
PROVENIENS: Graninge Stiftsgård

Smärre ytskador

Rum 3

Budhistorik (16 bud)
934278
934277
934276
950
934275
900
934274
850

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.