Karmstolar möjligen Ferdinand Boberg

205460

KARMSTOLAR, 1 par, möjligen Ferdinand Boberg, fanérade i björk, skuren dekor, BORD, fanérat i björk, dekor av intarsia, höjd 60, 100x80 cm
PROVENIENS: Graninge Stiftsgård

Smärre ytskador

Rum 3

Budhistorik (2 bud)

934074
932565

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.