Lennart Jirlow färglitografi

205453

JIRLOW, Lennart (född 1936): "Violinisten", signerad L Jirlow, färglitografi tryckt på japanpapper -Mourlot, 129/310, 38x46 cm

Fack 16

Lennart Jirlow färglitografi

Budhistorik (10 bud)
933284
2 400
932917
929141
932810
929141
1 600

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.