Ivan Constantin oljemålning

205439

CONSTANTIN, Ivan (född 1895-?): Norrländskt vinterlandskap, signerad Constantin, olja på pannå, 45x64 cm

Krackelyr

Konst, Måleri

Fack 15

Ivan Constantin oljemålning

Budhistorik (1 bud)

933050
2013-09-26 13:16:56

2013-09-26 kl 19:45
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.