Toilettebord Karl Johan

205428

TOILETTEBORD, Karl Johan, mahognyfanér, höjd 157, 85x43 cm
PROVENIENS: Graninge Stiftsgård

Nyckel samt listkant saknas, fanérskador, fanérbortfall

Rum 12

Toilettebord Karl Johan

Budhistorik (21 bud)
931068
933559
931068
1 400
932590
1 300
931068

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.