Stolar i provinsarbete

205414

STOLAR, 3 st, 1800-tal, provinsarbeten, betsade

Skador, fläckad klädsel, renoverade

Rum 12

Stolar i provinsarbete

Budhistorik (15 bud)
932143
932141
1 400
932140
1 300
932139
932138

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.