Blombord sekelskifte 1900

205411

BLOMBORD, sekelskifte 1900, rotting, höjd ca 87, 66x53 cm

Skador, slitage

Rum 5

Blombord sekelskifte 1900

Budhistorik (7 bud)
932055
550
929949
500
929930
450
929910
929107

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.