Karmstolar och stolar gustaviansk stil

205388

KARMSTOLAR, 2 st, STOLAR, 10 st, gustaviansk stil, 1900-tal, vitmålade, stoppade sitsar
PROVENIENS: Graninge Stiftsgård

Bruksslitage

Rum 14

Budhistorik (14 bud)
932301
15 000
932299
14 500
932297
14 000
932298
14 000
932297
13 500

Slutpris SEK:
15 000
1 437 EUR, 1 688 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.