Serveringsbricka

205383

SERVERINGSBRICKA, empire, 1800-tal, med senare uppfodrad litografi med bemålning, bredd 76 cm

Diverse

Rum 4

Serveringsbricka

Budhistorik (28 bud)
931457
4 600
931442
4 400
931408
4 200
931396
931351
3 600

Slutpris SEK:
4 600
441 EUR, 518 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.