Skåp barock

205375

SKÅP, 1700-tal, barock, 2-delat, höjd 203, 160x55 cm
PROVENIENS: Graninge Stiftsgård

Nyckel saknas, låst låda, senare bemålning, senare ben, skador

Rum 5

Skåp barock

Budhistorik (13 bud)
931855
3 600
931865
3 400
931855
3 200
931862
931855
2 800

Slutpris SEK:
3 600
345 EUR, 405 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.