Balansvåg 18/1900-tal

205361

BALANSVÅG, mässing/trä, märkt Glyzerin-Stand, höjd ca 54 cm, ask med lösa vikter medföljer

Slitage

Nautica/Technica

Rum 4

Balansvåg 18/1900-tal

Budhistorik (4 bud)

931605
450
924410
931604
924410

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.