Olga Semenova litografi

205343

SEMENOVA, Olga (Ryssland född 1953): "Efter konserten", signerad och daterad Semenova Olga 2001, numrerad 136/250, färglitografi, 64x46 cm

Fack 12

Olga Semenova litografi

Budhistorik (13 bud)
931945
850
931941
931943
931941
750
931933
700

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 96 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.