Figurgrupp porslin

205321

FIGURINGRUPP, porslin, 1800-tal, kortspelande sällskap i historiserande klädedräkter, höjd 22 cm

Lagningar, kvinnas huvudbonad saknar del

Keramik/Porslin

Monter 13

Figurgrupp porslin

Budhistorik (14 bud)
932247
2 400
932403
932247
1 800
932398
1 700
932247
1 600

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.