Fällbord 1800-tal

205283

FÄLLBORD, Mälardalen, 1800-talets första hälft, fanerad med alrot, tredelad pelarfot, höjd 74, 88x90 cm

Skiva något blekt

Rum 8

Fällbord 1800-tal

Budhistorik (3 bud)

929878
927738
500
927156

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.