Margaretha Adelborg oljemålning

205262

ADELBORG, Margaretha (-Lynge-Ahlberg, född 1918): Komposition med ögon, osignerad, olja på duk, 58x50 cm

Dukskador

Konst, Måleri

Fack 15

Budhistorik (1 bud)

921758
2013-09-18 09:01:53

2013-09-25 kl 20:30
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.