Bläckhorn silver

205253

BLÄCKHORN, silver, stämplat SGA 1920, längd 32 cm, brickans vikt ca 668 g

Bläckhornet med smärre bucklor

Silver

Monter 15

Bläckhorn silver

Budhistorik (11 bud)
922518
3 400
930661
3 200
922518
2 800
930649
2 600
922518
2 400

Slutpris SEK:
3 400
326 EUR, 383 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.