Luktdosor askar

205252

LUKTDOSOR, 3 st, ASKAR med lock, 2 st., DOSA, silver, 18/1900-tal, total vikt ca 340 g

Slitage, skador

Silver

Monter 10

Luktdosor askar

Budhistorik (11 bud)
930754
1 800
930748
1 700
930212
1 600
929835
929472
1 400

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 203 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.