Alfred Collin oljemålning

205250

COLLIN, Alfred (1880-1944): Fullriggaren af Chapman, signerad A Collin, olja på pannå, 100x120 cm

Konst, Måleri

Rum 14

Alfred Collin oljemålning

Budhistorik (9 bud)
932032
3 200
932027
2 600
932018
1 600
932004
931957

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.