Ytterfoder

205238

YTTERFODER, 2 st, varav en Rörstrand med maskaroner, 1900-talets början, höjd ca 25 cm vardera

Mindre lagning, mindre slitage

Keramik/Porslin

Rum 12

Ytterfoder

Budhistorik (2 bud)

931064
930079

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.