Albert Johansson litografi

205223

JOHANSSON, Albert (1926-1998): Komposition, signerad o daterad Albert Johansson -82, E:A, litografi, 64x87 cm

Fack 9

Albert Johansson litografi

Budhistorik (5 bud)
925336
500
930219
450
925336
927840
925336

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.