Fågel i keramik Klase J:r

205192

KLAESSON, Klas-Göran (Klase J:r, född 1945): Fågel, signerad Klase J:r, Höganäs, 1985, höjd 21 cm

Liten glasyrnagg

Keramik/Porslin

Monter 10

Fågel i keramik Klase J:r

Budhistorik (3 bud)

923781
950
923009
600
922406

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.