Torsten Palm oljemålning

205160

PALM, Torsten (1885-1934): "Öppen logdörr, signerad T Palm -27, olja på pannå, 27x35 cm
Proveniens: Torsten Palms minnesutställning på Nationalmuseum 1945

Konst, Måleri

Monter 13

Torsten Palm oljemålning

Budhistorik (17 bud)
932321
5 400
929332
5 200
932319
5 200
929332
5 000
932294
4 800

Slutpris SEK:
5 400
517 EUR, 608 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.