Nils Tydén oljemålning

205152

TYDÉN, Nils (1889-1976): Utsikt från Norr Mälarstrand, signerad N Tydén 35, olja på pannå, 28x36 cm

Konst, Måleri

Rum 2

Nils Tydén oljemålning

Budhistorik (7 bud)
931651
1 300
931130
931130
928308
600
927245
500

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.