Josef Wilhelm Wallander

205142

WALLANDER, Josef Wilhelm (1821-1888): 2 st, ur Tusen och en Natt, varav en tusch signerad och daterad 1839, den andra litografiskt tryck, tusch 18x12,5 resp litografi 19x13 cm

Konst, Måleri

Rum 2

Josef Wilhelm Wallander

Budhistorik (3 bud)

931663
930196
922231

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.