Carouschka Streiffert blandteknik

205141

STREIFFERT, Carouschka (född 1955): "Betraktande herre", signerad och daterad-83, blandteknik, ca 130x130 cm, konstbok medföljer

Konst, Måleri

Rum 4

Budhistorik (7 bud)
931401
928476
928475
928236
750
927620
700

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.