Kaffekanna 1800-tal

205135

KAFFEKANNA, 1800-talets första hälft, koppar, stämplad med krönt E samt ABm, höjd inklusive hänkel ca 28 cm

Diverse

Rum 14

Kaffekanna 1800-tal

Budhistorik (13 bud)
929331
900
929990
850
929331
929205
750
925639
700

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 101 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.