Oidentifierad konstnär

205132

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Ryssland, S:t Isakskatedralen S:t Petersburg, signerad, akvarell, 23x33 cm

Konst, Måleri

Rum 14

Oidentifierad konstnär

Budhistorik (9 bud)
931018
700
931659
650
931018
600
931657
550
931018
500

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.