Ugo Fioravanti oljemålmning

205127

FIORAVANTI, Ugo (1900-tal): Sydländskt bymotiv, signerad Ugo Fioravanti, olja på pannå, 30x42 cm

Konst, Måleri

Fack 11

Ugo Fioravanti oljemålmning

Budhistorik (1 bud)

931827
2013-09-25 14:58:07

2013-09-25 kl 17:24
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.