Hugo Öfverström oljemålning

205110

ÖFVERSTRÖM, Hugo (1900-73): Gullholmen, Bohuslän, signerad H Öfverström, olja på duk, 45x58 cm

Konst, Måleri

Rum 9

Hugo Öfverström oljemålning

Budhistorik (10 bud)
930731
4 400
930544
4 200
930729
4 200
930544
3 800
921770
3 600

Slutpris SEK:
4 400
422 EUR, 495 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.