Lotta Lagercrantz objekt

205088

LAGERCRANTZ, Lotta (samtida): Utan titel, monogramsignerad och numrerad LL 11/20, objekt, 34x38 cm
PROVENIENS: Färg och Form

Monter 27

Lotta Lagercrantz objekt

Budhistorik (2 bud)

928042
925945

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.