Kandelabrar 1700-tal

205075

KANDELABRAR, 1 par, 1700-tal, mässing, höjd 33 cm

Ljusarmarna ej ursprungliga, lagningar, kompletteringar, slitage

Belysning, Ljusstakar

Monter 11

Kandelabrar 1700-tal

Budhistorik (5 bud)
930440
1 300
930438
929759
600
927788
550
921262

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.