Oljemålning efter Philip Wouwermans

205073

WOUWERMANS, Philip (hans efterföljd 1800-tal): Hästekipage, olja på pannå, 31x24 cm

Bär senare signatur

Konst, Måleri

Rum 13

Budhistorik (5 bud)
926576
926575
3 600
926574
2 800
926570
1 600
924201

Slutpris SEK:
383 EUR, 450 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.