Bordslampor Kina

205058

BORDSLAMPOR, 1 par, soapstone, Kina, höjd inkl. lamphållare 60 cm

Skador, lagningar

Belysning, Bordslampor

Rum 4

Bordslampor Kina

Budhistorik (8 bud)
930513
600
928279
550
925927
500
921656
450
925911
450

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.