Ytterfoder Kina

205057

YTTERFODER, cloisonné, Kina, 1800/1900-tal, höjd 15, diameter 17,5 cm

Slitage skador

Orientaliskt, Konsthantverk

Monter 10

Ytterfoder Kina

Budhistorik (3 bud)

929134
925873
922528

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.