Jacob Hägg etsning

205046

HÄGG, Jacob (1839-1931): "Strid å Bengtsortfjärden", signerad JHägg, etsning, 21x32 cm

Fack 2

Jacob Hägg etsning

Budhistorik (20 bud)
929207
1 600
928927
928927
928838
928925

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.