Madonna

205033

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (omkring 1800): "Immaculata conceptio", olja på duk, efter Bartolome Esteban Murillo (1618-1682), 122x93 cm

Dubblerad duk, skador, fläckar

Konst, Måleri

Rum 3

Madonna

Budhistorik (11 bud)
929544
929540
1 400
929538
929535
929533
950

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.