Alexander Calder färglitografi

205010

CALDER, Alexander (1898-1976): "Revolution Inachevé", signerad Calder, 54/175, färglitografi, bladmått 55x76 cm

Rum 14

Budhistorik (12 bud)
930411
6 400
930860
6 200
930411
6 000
927338
5 800
927208
5 600

Slutpris SEK:
6 400
613 EUR, 720 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.