Yrjö Edelmann litografi

204997

EDELMANN, Yrjö (född 1941): Paket, signerad och numrerad Y Edelmann 36/150, färglitografi, 59x85 cm

Fack 6

Yrjö Edelmann litografi

Budhistorik (11 bud)
930761
950
930711
900
930756
900
930711
850
930753

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.