Tennstop 1800-tal

204995

STOP, 2 st, tenn, 1828 resp 1860, ett med ciselerad dekor, höjd ca 20 cm

Bucklor, slitage, lagning

Diverse

Monter 6

Tennstop 1800-tal

Budhistorik (4 bud)

922245
700
916178
650
922243
600
916178

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.