Willy Baer oljemålning

204991

BAER, Willy (Finland 1909-1977): Fruktstilleben, olja på duk, signerad och daterad Willy Baer -47-, 20x23 cm

Krackelyr

Konst, Måleri

Rum 1

Willy Baer oljemålning

Budhistorik (9 bud)
926748
700
918083
650
918083
600
922210
550
918083
500

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.