Stol

204990

STOL, 1900-talets början, ek, sullarygg med balusterformad ryggbricka

Klädsel med skador

Rum 3

Stol

Budhistorik (7 bud)
929150
550
929142
500
925027
450
928814
450
925027

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.