Ragusked soppslev såsslev silver

204954

RAGUSKED, Köpenhamn 1904, SOPPSLEV, med benskaft, Hamburg, 1800-talets mitt, SÅSSLEV, O.P. Hallberg, Norrköping, 1800-talets mitt, SMÖRKNIVAR, 2 st., W.A. Bolin, Stockholm 1918/19, silver

Smärre bucklor

Silver

Monter 10

Budhistorik (6 bud)
930229
1 900
930228
1 800
930225
1 700
930221
1 600
921559

Slutpris SEK:
1 900
182 EUR, 214 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.